Hakkımızda

Hakkımızda - KAYER Danışmanlık Hakkımızda - KAYER Danışmanlık

Hakkımızda - KAYER Danışmanlık

KAYER Danışmanlık, 2008 yılında kobilere danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak amacıyla kuruldu. 

KAYER ; dünya çapında tanınan ve kabul gören gözetim,denetim,analiz,test, ürün ve sistem belgelendirme konularında danışmanlık hizmetleri vermektedir...

Müşterilerimize arzu ettikleri başarı ve performans seviyesine ulaşmalarında yardımcı olmak, hem kendi hem de müşterilerinin beklentilerini aşabilmeleri için gerekli temelleri sunmaktır. Bu hedefler firmamızı için hayati derecede önemli olmakla birlikte sürekli başarımızın da temelidir.

KAYER Danışmanlık hizmeti boyunca her iki tarafında mükemmelliğe ulaşacağı uzun vadeli bir iş ortaklığını şekillendirmek , geliştirmek ve devam ettirmektir. Firmamız uzman personeli ile, karmaşıklığına ve zorluğuna bakılmaksızın tüm danışmanlık gereksinimlerinizi gidermekle görevlidir.

Başarılarımız

Uzun vadeli ayakta kalmayi ve sürekli gelişimi hedefleyen firmalara çagdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak sistem belgelendirme konusunda egitim ve danişmanlik hizmeti vermek.

00 +

Şirket

00 +

Belgelendirme

00 +

Başarılı Proje

image

Asansör Belgelendirme

KAYER Danışmanlık, asansör ile ilgili tüm kalite ve yeterlilik belgelerinin alınmasında tecrübeli ekibiyle siz değerli firmalarımızın üzerindeki yükü azaltmak için hizmet vermektedir.

Asansör Belgelendirme